3. DIVIZNÍ TURNAJ V KLATOVECH NÁM UDĚLAL RADOST

Klatovy se v neděli 5.11. staly dějištěm 3. divizního turnaje mládeže. Tento turnaj byl určitě jedním z nejúspěšnějších a výkony i výsledky našich svěřenců nám udělaly velkou radost. Mezi čtyřmi nejlepšími v divizi A i B byli vždy tři naši hráči a v obou divizích se jim podařilo i zvítězit.

O výhru v divizi A a zároveň o celkové vítězství se postaral již podruhé Adam Končal a právem vede letošní divizní žebříček mládeže. Velkým překvapením bylo druhé místo Michala Vylety, jemuž se podařilo na své cestě do finále porazit mnoho kvalitních hráčů a dosáhnout tak na své dosud nejlepší umístění. Čtvré místo obsadil Matouš Důra a za zmínku stojí i skvělé šesté místo Marka Jánského.

Divizi B vyhrál Denis Kuncl, který ve finále porazil Jakuba Šperla z Dobřan. Třetí a čtvrté místo patřilo opět nám a získala ho Helena Vyletová a Jaroslav Jůza. Do první poloviny se probojoval i Daník Klimeš, který skončil osmý. V divizi C nám udělala velkou radost Věrka Jaramillo, která se v konkurenci starších dětí probojovala až do finále a obsadila skvělé 2. místo. Pěkné čtvrté místo obsadil i David Lang v divizi D.

Výsledky:

DIVIZE A: