MĚSTSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO ŽACTVA – 3 ZLATÉ MEDAILE PRO VĚRKU JARAMILLO

V herně Sportovního klubu u řeky se v neděli 4.11.2018 sešlo 8 mladších žákyň a 14 mladších žáků, aby bojovali o tituly městských přeborníků. Naše barvy hájili Dan Klimeš, David Lang, Jarda Tvrdík, Věrka Jaramillo, Julča Jaramillo, Viki Jůzová, Lenča Cíglerová a Nelča Cíglerová a nutno říct, že velmi úspěšně. Věrka se postarala o zlaté žně, když získala prvenství ve všech kategoriích, tedy ve dvouhře mladších žákyň, spolu s Viki ve čtyřhře mladších žákyň a s Davidem v mixu. Dan přidal výbornou stříbrnou medaili z dvouhry mladších žáků, kterou doplnil David bronzem. Další bronz pak získali spolu ve čtyřhře. Skvělé je i jeho další druhé místo ze smíšené čtyřhry, které vybojovali s Vikčou. Své první medaile si odnesly i Nelča s Lenčou, které získaly třětí místo ve čtyřhře. Stejné místo obsadily i Julča s Lucinkou Sýkorovou z Unionu. Pochvalu za své výkony a statečnost si zaslouží všichni ocenění včetně Jardy Tvrdíka, který si sice žádnou medaili neodnesl, ale bojoval jako lev. A jak moc dobře víme, vítězný zápas není ten, který jsme vyhráli, ale ten do kterého jsme dali všechno!