Naše první místa

2017

datum akce jméno kde
12.11.2017 Městský přebor dorostu – čtyřhra dorostenek Helena Vyletová, Klaudie Holubová SKUŘ Plzeň
12.11.2017 Městský přebor dorostu – dvouhra dorostenců Vít Hudec SKUŘ Plzeň
6.11.2017 Krajský turnaj mládeže – divize A Adam Končal TJ Klatovy
6.11.2017 Krajský turnaj mládeže – divize B Denis Kuncl TJ Klatovy
29.10.2017 Městský přebor ml. žactva – dvouhra žáků Jaroslav Jůza TJ Sokol Plzeň
29.10.2017 Městský přebor ml. žactva – dvouhra žákyň Věra Jaramillo TJ Sokol Plzeň
29.10.2017 Městský přebor ml. žactva – čtyřhra žákyň Viktorie Jůzová, Tereza Čákorová TJ Sokol Plzeň
29.10.2017 Městský přebor ml. žactva – čtyřhra žáků Jaroslav Jůza, David Lang TJ Sokol Plzeň
29.10.2017 Městský přebor ml. žactva – smíšená čtyřhra Jaroslav Jůza, Věra Jaramillo TJ Sokol Plzeň
30.9.2017 Krajský turnaj mládeže – divize A Adam Končal TJ Sokol Plzeň
20.5.2017 Přebor ČOS – dvouhra mladší žákyně Věra Jaramillo TJ Sokol Plzeň
20.5.2017 Přebor ČOS – rodiče s dětmi Roman a Daniel Klimešovi TJ Sokol Plzeň
14.5.2017 Finále Zpč. poháru – starší žáci Adam Končal Luby
6.5.2017 Finále Zpč. poháru – dorostenci Adam Končal Union Plzeň
23.4.2017 Přebor ČOS – dvouhra dorostenky Helena Vyletová Hradec Králové
23.4.2017 Přebor ČOS – čtyřhra dorostenky H. Vyletová, A. Hromiaková Hradec Králové
23.4.2017 Přebor ČOS – smíšená čtyřhra dorostu A. Končal, H. Vyletová Hradec Králové
15.4.2017 Krajský turnaj mládeže – divize A Adam Končal Kdyně
 8.4.2017 TOP 12 dorostu Adam Končal  TJ Union Plzeň 
26.3.2017 TOP 12 staršího žactva Adam Končal TJ Sokol Plzeň V.
12.3.2017 TOP 12 mladšího žactva Klaudie Holubová Nýřany
26.2.2017 KP družstev mladších žákyň K. Holubová, V. Jaramillo TJ Union Plzeň
19.2.2017 KP dvouhra mladších žákyň Klaudie Holubová TJ Union Plzeň
19.2.2017 KP čtyřhra mladšího žactva Klaudie Holubová, O. Květoň TJ Union Plzeň
11.2.2017 KP družstev starších žáků A. Končal, M. Důra, D. Kuncl TJ Sokol Plzeň V.
29.1.2017 KP družstev dorostenek Vyletová, Hromiaková Horažďovice
21.1.2017 KP – čtyřhra muži J. Hoch, Š. Franc Nezvěstice
       

2016

datum akce jméno kde
6.11.2016 Krajský turnaj mládeže – divize A Adam Končal TJ Sokol Plzeň V.
28.10.2016 Městský přebor dorostu – dvouhra dorostenky Andrea Hromiaková SKUŘ Plzeň
23.10.2016 Městský přebor sž – smíšená čtyřhra Klaudie Holubová, Matouš Důra TJ Sokol Plzeň V.
23.10.2016 Městský přebor sž – čtyřhra žákyně Klaudie Holubová, Helena Vyletová TJ Sokol Plzeň V.
23.10.2016 Městský přebor sž – dvouhra žákyně Klaudie Holubová TJ Sokol Plzeň V.
22.10.2016 Krajský turnaj mládeže – divize A Matouš Důra Klatovy
17.9.2016 Krajský turnaj mládeže – divize C Klaudie Holubová TJ Sokol Plzeň V.
17.9.2016 Krajský turnaj mládeže – divize B Michal Vyleta TJ Sokol Plzeň V.
8.5.2016  Oblastní finále Zpč. poháru mladšího žactva  Rebeka Žižkovská  Luby
1.5.2016 Oblastní finále Zpč. poháru staršího žactva Adam Končal Nýřany
10.4.2016 TOP 12 dorostu Pavla Janoušová Sokol Plzeň V
13.3.2016 TOP 12 starší žactvo Adam Končal Nýřany
25.3.2016 TOP 12 mladší žactvo Rebeka Žižkovská Union
28.2.2016 KP dorostu – čtyřhra Janoušová, Janoušová Union
14.2.2016 KP družstev staršího žactva Končal, Důra, Vyleta, Kuncl Nýřany
14.2.2016 KP družstev staršího žactva Žižkovská, Holubová Nýřany
7.2.2016 KP družstev družstev Janoušová, Janoušová Sokol Plzeň V
31.1.2016 KP staršího žactva Adam Končal Nezvěstice
31.1.2016 KP staršího žactva – čtyřhra Končal, Důra Nezvěstice
24.1.2016 KP mladšího žactva – čtyřhra Hnojská, Holubová Sokol Plzeň V
24.1.2016 KP mladšího žactva – čtyřhra Pachner, Kuncl Sokol Plzeň V
       

 

2015

datum akce jméno kde
4.1.2015 Bodovací turnaj dorostu Vladyka Jakub Lomnice
11.1.2015 Bodovací turnaj sž Hudec Vít Lomnice
11.1.2015 Bodovací turnaj sž Hudec Vít, Vyleta Michal Lomnice
25.1.2015 KP družstev staršího žactva Hromiaková, Jarošová Bor
1.2.2015 KP dorostu Janoušová, Janoušová Nezvěstice
1.2.2015 KP dorostu Pavla Janoušová Nezvěstice
1.2.2015 KP dorostu Jakub Vladyka Nezvěstice
8.2.2015 KP družstev dorostu Janoušová, Janoušová Union
6.9.2015 KBT mladšího žactva Denis Kuncl Nýřany
19.9.2015 MKK staršího žactva Adam Končal Sokol Plzeň V
20.9.2015 MKK mladšího žactva – čtyřhra Pachner, Kuncl Sokol Plzeň V
20.9.2015 MKK mladšího žactva – čtyřhra Žižkovská, Marešová Sokol Plzeň V
20.9.2015 MKK mladšího žactva Rebeka Žižkovská Sokol Plzeň V
4.10.2015 KBT staršího žactva Adam Končal Klatovy
15.11.2015 KBT mladšího žactva Denis Kuncl Sokol Plzeň V
5.12.2015 KBT mladšího žactva Klaudie Holubová Nýřany

2014

datum akce jméno kde
11.5.2014 Turnaj mž Nikola JAROŠOVÁ
10.5.2014 Přebor ČOS sž Jakub VLADYKA Hradec Králové
1.2.2014 KT dorostu Jakub VLADYKA TJ Sokol Plzeň V.
9.2.2014 KP družstev sž Jakub VLADYKA, Vít HUDEC, Michal VYLETA SKUŘ Plzeň
10.2.2014 KP družstev sž Pavla JANOUŠOVÁ, Petra JANOUŠOVÁ SKUŘ Plzeň
  KP družstev dorostu Pavla JANOUŠOVÁ, Petra JANOUŠOVÁ  
23.2.2014 KP družstev mž Andrea HROMIAKOVÁ, Nikola JAROŠOVÁ Sokol Bor
  MP – dvouhra dorostenců Jakub VLADYKA  
15.2.2014 KP žen – dvouhra Monika TUMOVÁ Nezvěstice
11.9.2014 O pohár města Kdyně – dr.dorostenky Pavla JANOUŠOVÁ, Petra JANOUŠOVÁ Kdyně
11.9.2014 O pohár města Kdyně – dorostenky Pavla JANOUŠOVÁ Kdyně
26.10.2014 O pohár pojišťovny ERA – sž Vít HUDEC Bor

2013

datum akce jméno kde
31.8.2013 KT mž – čtyřhra Michal VYLETA, Martin Havlíček Klatovy
30.11.2013 Přebor ČOS – smíšená čtyřhra mž Michal VYLETA, Andrea HROMIAKOVÁ TJ Sokol Plzeň V.
30.11.2013 Přebor ČOS – čtyřhra mž Michal VYLETA, Lukáš Veigl TJ Sokol Plzeň V.
30.11.2013 Přebor ČOS – družstva rodiče s dětmi Michal VYLETA, Michal VYLETA TJ Sokol Plzeň V.
1.12.2013 Městský přebor – mž Michal VYLETA TJ Sokol Plzeň V.
5.1.2013 Krajský přebor – čtyřhra mž Vít HUDEC, Michal VYLETA Union Plzeň
18.5.2013 Přebor ČOS – čtyřhra dorostenek Tereza PEŠÍKOVÁ, Moravcová Č.Budějovice
6.1.2013 Krajský přebor sž – smíšená čtyřhra Jakub VLADYKA, Tereza ŠPATENKOVÁ  
2.2.2013 Krajský přebor – smíšená čtyřhra Marta BARTOŠKOVÁ, Stanislav ŠLEHOFER Nezvěstice

2012

datum akce jméno kde
1.1.2012 MKK – čtyřhra mž Jakub VLADYKA, Filip STOPKA TJ Sokol Plzeň V.
2.1.2012 MKK – mž Petra JANOUŠOVÁ TJ Sokol Plzeň V.
3.1.2012 KP – smíšená čtyřhra mž Jakub VLADYKA, Tereza ŠPATENKOVÁ TJ Sokol Plzeň V.
4.1.2012 MP – smíšená čtyřhra mž Jakub VLADYKA, Tereza ŠPATENKOVÁ TJ Sokol Plzeň V.
5.1.2012 MP – čtyřhra mž Jakub VLADYKA, Filip STOPKA TJ Sokol Plzeň V.
6.1.2012 Turnaj – čtyřhra mž Jakub VLADYKA, Filip STOPKA Lomnice
7.1.2012 Turnaj – čtyřhra mž Pavla JANOUŠOVÁ, Petra JANOUŠOVÁ Lomnice
8.1.2012 KT mž Filip STOPKA Kynšperk
9.1.2012 KT mž Andrea HROMIAKOVÁ Chodov
10.1.2012 KT sž Vít HUDEC Chodov
11.1.2012 KT sž Tereza ŠPATENKOVÁ Chodov
12.1.2012 KT sž Petr PECHMAN Plzeň
13.1.2012 KT sž Liana MELNYKOVÁ Plzeň
15.1.2012 KP družstev dorostu MELNYKOVÁ, ŠPATENKOVÁ  
21.1.2012 KP – smíšená čtyřhra mž Jakub VLADYKA, Liana MELNYKOVÁ  
22.1.2012 KP sž Liana MELNYKOVÁ  
22.1.2012 KP sž – čtyřhra Pavla JANOUŠOVÁ, Petra JANOUŠOVÁ  
18.2.2012 KP družstev mž    
19.2.2012 KP družstev starších žáků    
26.2.2012 KT dorostu Liana MELNYKOVÁ  
3.3.2012 Kontrolní turnaj – dvouhra mž Jakub VLADYKA, Filip STOPKA Kynšperk
28.4.2012 Oblastní finále západočeský pohár žen Monika TUMOVÁ Plzeň
14.10.2012 KT mž Michal VYLETA Luby
14.10.2012 KT mž – čtyřhra Michal VYLETA, Marek JÁNSKÝ Luby
28.10.2012 MP mž – smíšená čtyřhra Jakub VLADYKA, Tereza ŠPATENKOVÁ Sokol Plzeň V.
18.11.2012 Memoriál K.Kůse – čtyřhra mž Michal VYLETA, Vít HUDEC Sokol Plzeň V.
8.12.2012 KT mž – čtyřhra Michal VYLETA, Vít HUDEC Batesta Chodov
8.12.2012 Invelt cup ženy Monika TUMOVÁ Plzeň
22.12.2012 Vánoční turnaj – mž Michal VYLETA, Daniel Rinderer Straubing

2011

datum akce jméno kde
21.12.2011 Přebor ČOS – čtyřhra sž Michal VYLETA, Jakub KLIMEŠ TJ Sokol Plzeň V.
22.12.2011 Přebor ČOS – dvouhra sž Jakub VLADYKA TJ Sokol Plzeň V.
23.12.2011 KP družstev sž Tereza PEŠÍKOVÁ, Tereza ŠPATENKOVÁ, Lina MELNYKOVÁ  
24.12.2011 Přebor ČOS – čtyřhra sž Tereza Pešíková, Liana MELNYKOVÁ Brno
25.12.2011 Přebor ČOS – dvouhra sž Jakub VLADYKA Brno
26.12.2011 Přebor ČOS – čtyřhra sž Jakub VLADYKA, Liana MELNYKOVÁ Brno
27.12.2011 O pohár ředitele Pošt.spořitelny, dorost Tereza PEŠÍKOVÁ, Polcarová  
28.12.2011 Vánoční turnaj mládeže Jakub VLADYKA Straubing
29.12.2011 Vánoční turnaj mládeže Jakub VLADYKA, Filip STOPKA Straubing
30.12.2011 Přebor ČOS – čtyřhra mž Jakub VLADYKA, Filip STOPKA Hradec Králové
31.12.2011 O pohár ředitele Pošt.spořitelny, mž Jakub VLADYKA, Filip STOPKA Bor

2010

datum akce jméno kde
24.4.2010 KP družstev mž   Kdyně
  KP družstev – ženy TJ Sokol Plzeň V. C  
17.11.2010 MP dospělých, smíšená čtyřhra David BUDÍN, Marta ŠKUBALOVÁ Union Plzeň
17.11.2010 MP dospělých – dvouhra žen Marta ŠKUBALOVÁ Union Plzeň
6.2.2010 KP družstev dorostu Jiří ŠULC, Štěpán FRANC, Pavel ŘÍŠSKÝ  
3.12.2010 Přebor Plzeňské župy – sž Tereza PEŠÍKOVÁ Sokol Plzeň V.
19.12.2010 MP sž, smíšená čtyřhra Tereza PEŠÍKOVÁ, Adam KOLLARČÍK Sokol Plzeň V.
24.10.2010 Memoriál K.Kůse sž, čtyřhra žákyň Tereza PEŠÍKOVÁ, Liana MELNYKOVÁ Sokol Plzeň V.
9.1.2010 KP sž, smíšená čtyřhra Tereza PEŠÍKOVÁ, M.Jehlík  
2010 Turnaj mž – čtyřhra žáků Jakub VLADYKA, Filip STOPKA Klatovy

2009

datum akce jméno kde
  KP družstev muži TJ Sokol Plzeň V. A  
8.2.2009 KP mž, čtyřhra žákyň Tereza PEŠÍKOVÁ, Tereza ŠPATENKOVÁ  
7.3.2009 KP družstev mž Tereza PEŠÍKOVÁ, Tereza ŠPATENKOVÁ  
13.12.2009 MP sž, čtyřhra žákyň Tereza PEŠÍKOVÁ, Veronika WERNEROVÁ  

2008

datum akce jméno kde
  KP družstev ženy TJ Sokol Plzeň V. C  
30.11.2008 MP mž, čtyřhra žákyň Tereza PEŠÍKOVÁ, Tereza ŠPATENKOVÁ Sokol Plzeň V.
14.12.2008 MP sž, čtyřhra žákyň Tereza PEŠÍKOVÁ, Veronika WERNEROVÁ Sokol Plzeň V.

2006

datum akce jméno kde
12.11.2006 MP mž, čtyřhra žákyň Tereza PEŠÍKOVÁ, Alice MUZIKOVÁ Sokol Plzeň V.

2004

datum akce jméno kde
12.11.2004 Invelt Cup Marta ŠKUBALOVÁ TJ Sokol Plzeň V.
12.11.2004 Invelt Cup – čtyřhra Marta ŠKUBALOVÁ, Pavlína POLÁKOVÁ TJ Sokol Plzeň V.

2002

datum akce jméno kde
5.1.2002 KP dorost – dvouhra, čtyřhra, mix Monika TUMOVÁ Bor u Tachova
5.5.2002 Top 12 dorost Monika TUMOVÁ Bor u Tachova

2001

datum akce jméno kde
8.5.2001 Top 12 dorost Monika TUMOVÁ Plzeň
       

2000

datum akce jméno kde
25.6.2000 Přebor ČOS – družstva I. Šulcová, D. Havlíček, M. Vyleta Praha

1999

datum akce jméno kde
22.5.1999 Top 12 sž Monika TUMOVÁ Plzeň
7.3.1999 KP sž – dvouhra, čtyřhra, mix Marta ŠKUBALOVÁ Bor u Tachova

1998

datum akce jméno kde
24.5.1998 Top 12 sž Monika TUMOVÁ Nýřany

1997

datum akce jméno kde
4.5.1997 MČR TPS Jolana DAVÍDKOVÁ Hradec Králové
5.1.1997 KP mž – dvouhra, čtyřhra, mix Monika TUMOVÁ Bor u Tachova
1.5.1997 KP družstev sž Marta ŠKUBALOVÁ, Monika TUMOVÁ Ostrov
31.5.1997 Top 12 mž Marta ŠKUBALOVÁ Karlovy Vary