VELKÁ CENA HAVÍŘOVA – BTM ČR DOROSTU

Malé doplnění výsledků z Havířova, kde v sobotu náš oddíl reprezentovaly v kategorii dorostenek “B” Helena Vyletová a Andrea Hromiaková. Obě děvčata zabojovala ve svých skupinách, skončila shodně na druhém místě a postoupila do dalších bojů o skupinu “A”. Zde už se jim tolik nedařilo a obě svůj boj ukončily v 1.kole. Spolu také nastoupily do soutěže čtyřher, kde podlehly soupeřkám v prvním kole.

V dorostencích nás v Havířově reprezentovali Michal Vyleta s Matoušem Důrou. Michal v kategorii “B” suverénně vyhrál svou skupinu a v dalším boji o postup do soutěže “A” podlehl v prvním kole. Matouš nastoupil v soutěži “A”, ve své skupině vyhrál jeden zápas a obsadil třetí místo a následně v útěše vypadl v prvním kole. Matouš s Michalem spolu nastoupili do bojů ve čtyřhře, kde hladce vyhráli první kolo a ve druhém narazili na turnajové jedničky, kterým po boji podlehli 1:3.