Krajské přebory jednotlivců letos ve znamení stříbrných medailí

V letošní sezóně se nám podařilo vybojovat na přeborech jednotlivců pouze 3 tituly krajských přeborníků. Postarali se o ně Matouš Důra a Adam Končal ve čtyřhře dorostenců, Jarda Jůza ve čtvřhře mladších žáků (spolu s Davidem Bednářem z Unionu Plzeň) a ve čtyřhře mladších žákyň Věrka Jaramillo (spolu s Ivou Gallerachovou z Boru u Tachova). Zato o stříbrné medaile nebylo letos nouze – získali jsme jich více než polovinu z 15-ti možných. Ke třem z přeborů staršího žactva, o kterém jsme psali v jednom z předchozích článků, přidali 2 stříbra mladší žáci a 3 dorostenci. Největší cenu má bezesporu druhé místo Matouše Důry v kategorii dorostenců, ke kterému vyhrál ještě stříbro ve smíšené čtyřhře (s Andreou Hnojskou z KSST Klatovy) a se ziskem 1 zlata a 2 stříbrných medailí se tak stal nejúspěšnějším hráčem našeho oddílu.

Na krajském přeboru dorostu přidal ke zlatu ze čtyřhry i bronzovou medaili z jednotlivců Adam Končal. Velký překvapením byl zisk stříbrné medaile ve čtyřhře dorostenek, kdy se Andree Hromiakové spolu s mladší žákyní Ivou Gallerachovou podařilo porazit favorizované hráčky Šebkovou a Marešovou, a dostat se tak až do finále. Andrea si k tomu odnesla ještě bronz ze smíšené čtyřhry s Markem Jánským, který vybojoval ještě třetí místo ve čtyřhře dorostenců s Michalem Vyletou.

 

Věrka Jaramillo a Jarda Jůza se umístili na skvělém druhém místě v kategorii jednotlivců na krajských přeborech mladšího žactva a společně pak ještě doplnili svou sbírku medailí o bronz ze smíšené čtyřhry. V této kategorii jsme se dočkali dalšího překvapení, když nejmladší účastnice Julinka Jaramillo spolu s Daníkem Klimešem porazili nasazenou dvojici David Bednář a Viki Jůzová a odnesli si tak bronzové medaile. Viki však bez medaile nezůstala, chuť si spravila v jednotlivcích, kde obsadila třetí místo a stejné umístění získala i ve čtyřhře, kterou hrála právě s Julinkou.

 

Celkový přehled medailistů:

 

Krajský přebor dorostu

 

Matouš Důra –  1. místo čtyřhra, 2. místo dvouhra, 2. místo smíšená čtyřhra

Adam Končal –  1. místo čtyřhra, 3. místo dvouhra,

Andrea Hromiaková – 2. místo čtyřhra, 3. místo smíšená čtyřhra

Marek Jánský – 3. místo čtyřhra, 3. místo smíšená čtyřhra

Michal Vyleta –  3. místo čtyřhra

 

Krajský přebor mladšího žactva

 

Věrka Jaramillo – 1. místo čtyřhra, 2. místo dvouhra, 3. místo smíšená čtyřhra

Jarda Jůza – 1. místo čtyřhra, 2. místo dvouhra, 3. místo smíšená čtyřhra

Viki Jůzová – 3. místo dvouhra, 3. místo čtyřhra

Julča Jaramillo – 3. místo čtyřhra, 3. místo smíšená čtyřhra

Daník Klimeš – 3. místo smíšená čtyřhra