19. – 20. 11. 2016 – BTM ČR

Memoriál Jiřího Přikryla, BTM ČR mladšího a nejmladšího žactva

Své první republikové body přivezli z Blanska David Lang a Daniel Klimeš a shodně zaujmuli 59. místo na žebříčku nejmladších chlapců. Věrka Jaramillo bojovala i přes nepřízeň losu do poslední chvíle, na své body si ale bude ještě nějaký čas počkat.

V kategorii mladšího žactva se tentokrát tak úplně nedařilo Klaudii Holubové, i přes mírný sestup je však na výborném 14. místě. Robin Dzuro zaznamenal posun vpřed – poskočil o 10 příček na místo 67.

Velká cena Města Hustopečí, BTM ČR dorostu a staršího žactva

V sobotním turnaji dorostu postoupil ze skupiny v soutěži B Michal Vyleta a Jakub Vladyka. Jakub se nakonec v hlavní soutěži části B umístil na vynikajícím 3. místě (viz videozáznam níže) a zařídil si tak na příští turnaj postup do části A. Gratulujeme! Sobotní výkon posunul Michala na 94. a Jakuba (jednalo se o jeho první bodovací turnaj v této sezóně) na 112. místo. 61. příčku drží Matouš Důra, který se tentokrát dorostu nezúčastnil.

V kategorii dorostenek se podařilo posbírat pár bodů i Andree Hromiakové a Heleně Vyletové, obě vyhrály po zápasu a v celkovém bodování jsou na společné 47. příčce.

V nedělních soubojích staršího žactva se již tradičně v části A probojoval ze skupiny Matouš Důra mezi 24 nejlepších (tam jeho cesta tentokrát končila) a po tomto turnaji zaujímá skvělou 23. příčku.

Žákyně Helena Vyletová a Klaudie Holubová postoupily jako první ze skupiny v části B, Klaudie se pak v této části dostala dokonce mezi 8 nejlepších. Pro obě však tento výkon znamenal ztrátu tří příček – Helena nyní zaujímá 43. a Klaudie 36. místo na republikovém žebříčku této kategorie.