5. divizní turnaj v Horažďovicích – Denis Kuncl a Dan Klimeš ovládli své divize

Třetí únorový víkend jsme si udělali „pracovní“ výlet do Horažďovic, kde jsme se nejprve v pátek a v sobotu věnovali psychologické přípravě a v neděli se zúčastnili předposledního divizního turnaje mládeže. V divizi A jsme měli trojčlenné zastoupení – Michala Vyletu, Klaudii Holubovou a Věrku Jaramillo. Michalovi a Klaudii se podařilo postoupit ze skupiny do finálových bojů, kde Michal nakonec obsadil 5. místo a Klaudie osmé. Také v divizi B jsme měli 3 hráče – Denise Kuncla, Andreu Hromiakovou a Davida Langa. I Andrea s Denisem postoupili ze skupin do finálových bojů a Denisovi se dokonce podařilo v této divizi zvítězit a obsadit tak nejvyšší stupínek. Andrea skončila na pátém místě. Ve třetí divizi napodobil Dan Klimeš svého oddílového spoluhráče a i on si došel pro vítězný pohár. Stejnou divizi hrála také Viki Jůzová, která obsadila dvanácté místo. Ve čtvrté divizi nás reprezentovala Lenča Cíglerová a dokázala zde vyhrát 2 zápasy. Pátou divizi hrála její sestra Nela a Julča Jaramillo, která vyhrála pavouka útěchy a obsadila 9. místo.

Součástí turnaje bylo i vyhlášení nejlepších hráčů a hráček v jednotlivých kategoriích, kde se pro změnu napakovaly dívky J. Andrea si došla pro odměnu pro druhou nejlepší dorostenku, Klaudie pro nejlepší starší žákyni a Věrka pro druhou nejlepší mladší žačku. Poslední divizní turnaj se uskuteční 6.4. ve Kdyni.