Krajský přebor družstev dorostu

V Horažďovické herně stolního tenisu bojovala v neděli 29. 1. 2017 o tituly krajských přeborníků a právo startu na MČR jednotlivců družstva dorostu. V kategorii dorostenců se mezi sebou utkalo systémem každý s každým 5 družstev – Áčka a Béčka plzeňských oddílů Sokol Plzeň V a Union Plzeň doplněná o družstvo Klatov. Nejnapínavější zápasy se odehrály právě mezi Áčky plzeňských klubů, která spolu bojovala o titul a mezi Béčky, které soupeřily o čtvrtou příčku. V druhém ze jmenovaných utkání byli úspěšnější naši kluci, kteří tak obsadili čtvrtou příčku, zatímco v prvním jsme se museli sklonit před výkonem družstva Union A ve složení Miroslav Sochor, Matěj Grus a Adam Závora. I když kluci soupeře potrápili a byla v jejich podání vidět opravdu pěkná a napínavá utkání, nakonec si z Horažďovic odvezli stříbrné medaile. Družstvo dívek ve složení Andrea Hromiaková a Helena Vyletová obsadilo první místo před domácím družstvem dívek z Horažďovic a získalo tak titul krajských přebornic a bude nás reprezentovat na březnovém MČR družstev.

Složení družstev dorostenců:

Sokol Plzeň V „A“ – Jakub Vladyka, Matouš Důra, Adam Končal, Michal Vyleta