TOP 12 staršího žactva ve znamení úspěchů

Dvanáct nejlepších hráčů a hráček v kategorii staršího žactva se mělo sejít první jarní neděli v herně našeho oddílu a utkat se o vítězství v tomto prestižním turnaji o 4 postupová místa do Finále Západočeského poháru. Nakonec se v obou kategoriích sešlo pouze 10 hráčů a hráček a v každé chyběl jeden z největších favoritů – Ondra Květoň v žácích a Andrea Hnojská v žákyních. Ale ani tak to na kvalitě turnaje příliš neubralo a k vidění bylo mnoho skvělých utkání. Z vítězství v žácích se nakonec radoval (a my s ním) Adam Končal  a v žákyních Aneta Matoušová z Hrádku, kteří to zvládli bez jediné prohry. U ostatních hráčů a hráček čtyřčlenných finálových skupin došlo k rovnosti výher a proher a tudíž přišlo u děvčat na řadu počítání poměru sad a u kluků dokonce počítání poměru míčků. U starších žákyň z toho vyšla nejlépe Klaudie Holubová, která tak obsadila konečné druhé místo, naopak “Černého Petra” si vytáhla Helena Vyletová, kterou poměr sad odsoudil k místu čtvrtému. Mezi oběma našimi hráčkami skončila Zdeňka Marešová z Jiskry Domažlice. I u starších žáků vyšlo počítání v náš prospěch a Matouš Důra tak mohl vystoupit hned za Adama na pomyslný stříbrný stupínek. Třetí místo získal Jan Pachner a čtvrté Matěj Grus, oba z Unionu Plzeň. Denis Kuncl vybojoval 6. místo a Matěj Ibrmajer místo deváté.

Gratulujeme všem čtyřem postupujícím a věříme, že se někomu z nich podaří získat ve Finále ZPČ poháru, kde se utkají se svými protějšky z Karlovarského kraje, putovní pohár pro celkového vítěze.