17. – 18. 12. 2016 – Naše herna hostila regionální kemp HBO

z www.ping-pong.cz:

REGIONÁLNÍ KEMP PROJEKTU HBO PRO KRAJE PLZEŇSKÝ A KARLOVARSKÝ

V Plzni si před Vánoci s chutí zatrénovalo dvanáct mladých hráčů a hráček

Ve dnech 17. a 18. prosince 2016 se konal již sedmý regionální kemp této sezony mladých stolních tenistů projektu HBO. Tentokrát se ho účastnili mladí hráči a hráčky ze západních Čech. Celkem se v průběhu kempu vystřídalo 12 hráčů. Akce proběhla ve sportovním areálu Sokola Plzeň na ulici Klášterní. Hezká, útulná a stabilní herna se sedmi stoly nám poskytla vše potřebné pro kvalitní trénink.

Opět jsme trénovali v již zavedeném systému prezentace ukázkových tréninkových jednotek, v rozsahu 4×3 hodiny. Mladé naděje plnily zadané úkoly a cvičení bez problémů a s plným nasazením. Za jejich přístup a zájem jim musím touto cestou poděkovat. Po celou dobu kempu byli přítomni i kluboví trenéři a rodiče, kteří pečlivě sledovali tréninky, případně se i aktivně zapojili. Rád bych touto cestou poděkoval trenérům a sparingpartnerům: Pavlovi Gallerachovi (SŠ Bor), Heleně Vyletové (Sokol Plzeň V), Petrovi Lárišovi (Sokol Horažďovice), Markovi Jánskému (Sokol Plzeň V), Matějovi Moučkovi (Sokol Plzeň V), Kateřině Dobrovské (Sokol Plzeň V), Lukášovi Vranému (Sokol Plzeň V) a Daniele Smutné (Sokol Plzeň V).

Kempu se zúčastnili tito hráči:

Iva Gallerachová (ročník 2007) Sokol Bor

Viktorie Pauchová (2007) Sokol Bor

Lukáš Mandák (2008) Sokol Horažďovice

Michal Bohdan (2007) TJ Union Plzeň

Petr Eliáš (2008) TJ Union Plzeň

Julie Jaramillo (2009) Sokol Plzeň V

Viktorie Jůzová (2008) Sokol Plzeň V

Věra Jaramillo (2007) Sokol Plzeň V

Jan Švarc (2007) TJ Union Plzeň

Antonín Mik (2009) TJ Union Plzeň

Amélie Mandáková (2006) Sokol Horažďovice

Lukáš Strnad (2008) Sokol Bor

 

Závěrem bych rád poděkoval za spolupráci v letošním roce všem kolegům trenérům a hráčům projektu „HBO“. Všem příznivcům stolního tenisu a jejich rodinám popřál hezké a klidné prožití vánočních svátků, do roku 2017 hodně zdraví a radosti nám všem za zelenými (a třeba i modrými) stoly.

Pavel Steffek

Trenér ČAST pro talentovanou mládež