17. 12. 2016 – Klaudie Holubová zazářila v Havířově

Fantastické osmé místo obsadila Klaudie Holubová na prestižním žebříčkovém turnaji mladšího žactva, který se uskutečnil v sobotu 19. 12. 2016 v Havířově. 24 nejlepších mladších žáků a žákyň podle žebříčku ČR se utkalo nejprve v osmi skupinách po 3 hráčích/hráčkách, ze kterých první dva postoupili do bojů o 1. – 16. místo a 3. ve skupinách do bojů o 17. – 24. místo. Klaudie podávala po celou dobu turnaje velmi kvalitní a vyrovnaný výkon, o čemž svědčí i to, že od možnosti utkat se o 5. místo ji dělilo doslova pár balónků a žádný ze svých zápasů neprohrála, aniž by soupeřku nepřipravila nejméně o jeden set. Za vyzdvihnutí stojí zejména její výhra nad 4. nasazenou hráčkou Lucií Bačinovou z SK Dobré, se kterou si poradila dokonce 3:0 a její utkání s opět výše nasazenou Štěpánkou Vrzalovou z KST Hluk, které sice prohrála po vyrovnaném boji 9:11 v pátém setu (předchozí sety 11:8, 9:11, 9:11, 12:10), ale předváděla velmi kvalitní stolní tenis. Moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!

titulní foto: Ladislav Adámek (archiv oddílu)