ADAM KONČAL A JARDA JŮZA VÍTĚZY OBLASTNÍHO FINÁLE ZPČ. POHÁRU

Čtyři nejlepší hráči (podle turnaje TOP12) z Plzeňského a Karlovarského kraje se utkali o putovní pohár pro vítěze OF Zpč. poháru. Turnaj se uskutečnil pro všechny kategorie a zatímco dorost a mladší žactvo hostil Kynšperk, starší žactvo bojovalo v Nýřanech. Náš oddíl reprezentovali Adam Končal, Matouš Důra a Věrka Jaramillo v kategorii dorostu, Denis Kuncl a Klaudie Holubová v kategorii staršího žactva a Jarda Jůza a Věrka Jaramillo v kategorii mladšího žactva. Zápis na putovní pohár si vysloužil Adam Končal a Jarda Jůza, kteří své kategorie vyhráli, za což jim patří velká gratulace.

I ostatní hráči a hráčky si vedli skvěle a rozhodně nezapadli. Matouš Důra obsadil třetí místo, když mezi druhým a čtvrtým rozhodoval poměr sad mezi ním, Honzou Pachnerem z Unionu a Vojtou Levorou z Lub. Nejšťastnější z nich byl nakonec Honza Pachner, kterému patřila stříbrná medaile.

Stejně jako Matouš získala poměrem sad bronz i Klaudie Holubová. V jejím případě se rozhodovalo mezi ní, Klárou Károvou z Chodova a Karolínou Janků z Aše. Druhé místo v součtu vyšlo na Kláru Károvou a vítězkou se stala Nicole Mašková z Toužimi. Denis Kuncl obsadil za Vojtou Levorou, Honzou Pachnerem a Petrem Gabrielem z Unionu  pěkné čtvrté místo.

Věrka Jaramillo bojovala statečně jak v kategorii dorostenek tak v kategorii mladších žákyň. I když nezískala žádnou medaili, odvezla si z Kynšperka cennou trofej v podobě skalpu krajské přebornice a vítězky TOPu 12 Ivy Gallerachové z Boru.

Všem, kteří nás reprezentovali, děkujeme za předvedené výkony.