ČTYŘI Z PĚTI TITULŮ PRO SOKOL – KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO ŽACTVA VE ZNAMENÍ ÚSPĚCHŮ

Velkým úspěchem pro náš oddíl skončil nedělní krajský přebor staršího žactva. Jarda Jůza zopakoval vítězné tažení Matouše Důry v dorostu a získal 3 tituly krajského přeborníka. Ve smíšené čtyřhře mu k tomu dopomohla Věrka Jaramillo a ve čtyřhře Dan Klimeš. Věrka si ještě odnesla pohár pro vítězky čtyřhry starších žákyň, kterou hrála spolu s Ivčou Gallerachovou z Boru, čímž náš oddíl získal čtyři z pěti možných titulů krajských přeborníků. Tím ale výčet úspěchů zdaleka neskončil. Věrka a Dan získali i skvělá druhá místa v jednotlivcích a střibro ze čtyřhry si odnesla také Julča Jaramillo s Viki Jůzovou. Viki po skvělém výkonu vybojovala ještě třetí místo v jednotlivcích a třetí místo ve smíšené čtyřhře, kterou hrála s Markem Šimanovským z Horažďovic. Pochvalu za své výkony zaslouží také David Lang, který porazil mnoho kvalitních hráčů, Lena a Nela Cíglerovy, které si kromě individálních vítězství odnesly i bronzové medaile za čtyřhru a Filip Miškovič a Jarda Tvrdík. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu!