Finále krajského přeboru dorostu v režii žáků

Krajský přebor dorostu ovládli v obou kategoriích žáci. Vítězkou dorostenek se stala starší žákyně Andrea Hnojská z Klatov a vítězem dorostenců dokonce teprve mladší žák Ondra Květoň z Jiskry Domažlice. Nejúspěšnějším z našich hráčů byl Jakub Vladyka, který získal třetí místo v jednotlivcích, když v boji o finále prohrál právě s budoucím vítězem Ondrou a spolu s Markem Jánským obsadil i třetí místo ve čtyřhře. Další tři naši hráči se zvládli probojovat ze základních skupin a umísit se mezi osmi nejlepšími – Matouš Důra, Marek Jánský a Michal Vyleta. U posledního jmenovaného je navíc potřeba vyzdvihnout fakt, že se mu ve skupině podařilo porazit nejlepšího hráče krajských bodovacích turnajů této sezóny, Miroslava Sochora z Unionu. Cenný skalp máme i z kategorie děvčat a postarala se o něj mladší žákyně Klaudie Holubová po té, co porazila loňskou krajskou přebornici v kategorii dorostenek, Kristýnu Šebkovou z Unionu. Do finálové skupiny se jí však nepodařilo na skóre postoupit a celkově obsadila 6. místo. O jednu příčku výše, tedy na 5. místě, se umístila Andrea Hromiaková. Obě děvčata obsadila 3. místo ve čtyřhrách – Andrea spolu s Helenou Vyletovou a Klaudie s Ivou Gallerachovou z Boru. Bronzovou medaili ze čtyřhry získal i Matouš Důra, který hrál s Ondrou Květoněm.