Jánský a Moučka vítězové divizí B a C, vítězství v divizi A nám tentokrát „vyfoukl“ Ondra Květon

Rekordní počet hráčů a hráček se zúčastnilo 2. divizního turnaje mládeže – Memoriálu Karla Kůse. Pohár pro celkového vítěze si odvezl Ondra Květon z Domažlic, který nejprve porazil v semifinále Adama Končala a poté ve finále i Matouše Důru. Nicméně i krásné druhé a třetí místo obou jmenovaných si zaslouží pochvalu a gratulaci.

Ani v další divizích se naši hráči a hráčky rozhodně neztratili. Marek Jánský vybojoval vítězství v divizi B a zajistil si tak pro další turnaj účast v divizi A. Tu si zajistila svým čtvrtým místem i Klaudie Holubová. Divize C měla také vítěze z našich řad a to sice Matěje Moučku. Spolu s ním stanul na stupních vítězů i Patrik Nguyen, který obsadil třetí místo. Oba tak budou příště hrát v divizi B.

Výsledky:

Divize A:

1. Ondřej Květon Jiskra Domažlice

2. Matouš Důra Sokol Plzeň V

3. Adam Končal Sokol Plzeň V

4. Jan Pachner Union Plzeň

 

9. Michal Vyleta

10. Vít Hudec

 

Divize B:

1.Marek Jánský Sokol Plzeň V

2. Petr Gabriel Union Plzeň

3. Karel Belfín KST Klatovy

4. Klaudie Holubová Sokol Plzeň V

 

5.Denis Kuncl

6.Helena Vyletová

7.Matěj Ibrmajer

8.Andrea Hromiaková

9.Jaroslav Jůza

10.Michal Dao Trong

11.Věra Jaramillo

 

Divize C:

1.Matěj Moučka Sokol Plzeň V

2.Jakub Kokoška Union Plzeň

3.Patrik Nguyen Sokol Plzeň V

4.Dominik Frána TJ Trnová

 

8. Daniel Klimeš

9. David Lang

 

Divize D:

1.Ondřej Roubal Sokol Horažďovice

2.Patrik Šilhánek Sokol Přeštice

3.Tomáš Tran Jiskra Domažlice

4.Vojtěch Štěrba Sokol Přeštice

 

8. Petra Zuchová

9. Jakub Vrbický

10. Viktorie Jůzová

 

Divize E:

6.Lukáš Ulč