KLAUDIE HOLUBOVÁ A VĚRA JARAMILLO REPUBLIKOVÝMI PŘEBORNICEMI ČOS

Králův Dvůr, Hradec Králové a Plzeň hostili republikové přebory ČOS pro rok 2019. Nejprve se o své tituly utkalo starší žactvo a výkony a výsledky našich hráčů a hráček nám udělaly radost. Největší gratulace patří Klaudii Holubové, která si odnesla přebornický titul z kategorie dvouhry starších žákyň, když dokázala porazit mimo jiné i úřadující vicemistrini ČR Adélu Zoubkovou z Hradce Králové. Ke zlaté medaili z dvouhry přidala ještě bronz ze čtyřhry spolu s Věrkou Jaramillo a ze smíšené čtyřhry, kterou hrála s Jardou Jůzou. Jarda si ze Dvora Králové odvážel stejně jako Klaudie jedno zlato a dva bronzy. Druhé třetí místo získal v soutěži jednotlivců a přeborníkem se stal v soutěži čtyřher, kterou hrál spolu s Pavlem Prázdným z Nákla. V kategorii dorostu vybojovali v Hradci Králové Michal Vyleta a Denis Kuncl bronz v soutěži jednotlivců a spolu pak ještě získali bronz ve čtyřhře.

Náš oddíl se ujal pořadatelství kategorie mladšího žactva a turnaje rodičů s dětmi. Tomuto turnaji k radosti všech domácích kralovala Věrka Jaramillo, když dokázala získat titul ve všech vypsaných soutěžích pro mladší žactvo. Zvítězila nejen v jednotlivcích, ale spolu s Anežkou Truněčkovou z Hradce Králové ovládla i čtyřhru a s Markem Robinem Wagnerem z Batelova mix.

Viki získala ještě s Julčou Jaramillo bronzovou medaili ve čtyřhře žákyň, stejně jako David Lang s Danem Klimešem ve čtyřhře žáků. Bramborové medaile pak přidal David ze soutěže jednotlivců a Nelča a Lenča Cíglerová ze čtyřhry mladších žákyň.  
Všem, kteří se přeborů zúčastnili (kromě výše jmenovaných ještě Andrea Hromiaková, Filip Miškovič a Jarda Tvrdík). Děkujeme za účast a reprezentaci.