KLAUDIE HOLUBOVÁ A DAN KLIMEŠ OKRESNÍMI PŘEBORNÍKY

Na nedělním okresním přeboru staršího žactva ovládli soutěž jednotlivců hráči našeho oddílu. Klaudie Holubová vyrovnala skvělý výkon Věrky Jaramillo z mladšího žactva, když se jí také podařilo získat všechny tři tituly. Ve čtyřhře právě s Věrkou a v mixu s Danem Klimešem. Ten se stal druhým hrdinou dne. Kromě zmíněného zlata ze smíšené čtyřhry dokázal překvapivě vybojovat i zlato ve dvouhře starších žáků. Spolu s Tommym Hoangem pak přidal ještě bronz ze čtyřhry. Ani Věrka se na přeborech staršího žactva nenechala zahanbit a zkompletovala si zde celou sadu medailí – zlato ze čtyřhry, stříbro ze dvouhry a bronz z mixu. Tommy si pro změnu odnesl ze všech soutěží medaile stejné – bronzové – hodnoty. Ale žádný z našich hráčů a hráček neodešel bez ocenění. Další medailové pozice získali: Lena a Nela Cíglerovy – 2 . místo ve čtyřhře žákyň, Adam Vašica a Lena Cíglerová – 3. místo smíšená čtyřhra, Adam Vašica a Jaroslav Tvrdík – 3. místo čtyřhra. Gratulujeme  🙂