MISTROVSTVÍ ČR STARŠÍHO ŽACTVA

Hostinné se poslední dubnový víkend stalo dějištěm Mistrovství ČR staršího žactva. Z našeho oddílu se na tento turnaj nominovali hned tři hráči – Matouš Důra, Adam Končal a Klaudie Holubová a rozhodně zde nezapadli. Nejen že všichni tři hráli velmi dobře, ale postarali se o několik překvapivých výsledků a párkrát byli jen krůček od fantastických výher. Adam s Matoušem se probojovali mezi osm nejlepších dvojic ve čtyřhře, když se jim podařilo porazit nasazenou dvojici Branný, Rusnák z Havířova. Ve smíšené čtyřhře Klaudie s Matoušem zvítězili nejprve nad výše nasazenou dvojicí Květoň, Marešová z Domažlic a v dalším kole jim chyběli pouze dva míčky k senzační výhře nad bronzovými medailisty Stachem a Sommerovou z Kotlářky Praha. Stejný kousek dělil Klaudii od podobně senzačního vítězství nad Březinovou z Frýdlantu nad Ostravicí, když už dokonce nad svou soupeřkou vedla 2:0. V jednotlivcích se Matouš umístil mezi osmi ve Finále B, když dokázal porazit Pisára z Rakovníka a Adam skončil na druhém místě ve Finále C, čímž za sebou zanechal mnoho žebříčkově lépe umístěných hráčů. Děkujeme všem třem za skvělou reprezentaci oddílu.