NAŠE MLÁDEŽ VSTOUPILA DO NOVÉHO ROKU ÚSPĚŠNĚ

Města Hluk a Valtice hostila o víkendu 7.-8.1. další bodovací republikové turnaje mládeže, které byly zároveň prvními turnaji mládeže v letošním roce. A našim mladým se vstup do nového roku opravdu vydařil. Klaudie Holubová si přivezla bronzovou medaili ze čtyřhry mladších žákyň a v jednotlivcích postoupila mezi osm nejlepších hráček v turnaji A, čímž potvrdila své skvělé umístění z žebříčkového turnaje v Havířově. Ve starším žactvu se Matouš Důra probojoval mezi nejlepších 16 hráčů v turnaji A, když nejprve postoupil ze skupiny a následně zvládl vyhrát i jeden zápas ve finálovém pavouku. Jeho cestu zastavil až první nasazený hráč Tomáš Martinko z Ostravy. V kategorii dorostu zazářili Jakub Vladyka a Adam Končal. Jakub, který si na minulém turnaji vybojoval právo startovat v turnaji A, dokázal postoupit ze základní skupiny, když mimo jiné zvládl porazit nasazeného Petra Marata z  Prahy. Ve finálovém pavouku skončil mezi 24 nejlepšími dorostenci. Třešničkou na dortu je pak zlatá medaile Adama Končala z turnaje B dorostenců.

Za zmínku ale stojí i další výsledky – Adam Končal si ve starším žactvu vybojoval postup do turnaje A, Helena Vyletová se dostala mezi osm nejlepších hráček turnaje B starších žákyň a podařilo se jí i postoupit ze skupiny v kategorii dorostenek, stejně tak jako Michalu Vyletovi v kategorii dorostenců. Své první vítězství si přivezla i Věruška Jaramillo z kategorie nejmladších žákyň.

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci! Doufáme, že všechny další turnaje tohoto roku budou minimálně tak úspěšné jako ten první.