OBLASTNÍ FINÁLE ZÁPADOČESKÉHO POHÁRU

První dva květnové víkendy patřily turnajům 53. ročníku Západočeského poháru všech kategorií mládeže a dospělých. Dorost a mladší žactvo hostil Union Plzeň a dospělí a starší žactvo hrálo v Lubech u Chebu. Tento prestižní turnaj je určen pro 4 nejlepší hráče TOP 12 Plzeňského kraje a 4 nejlepší hráče TOP 12 Karlovarského kraje. Náš oddíl měl ve všech mládežnických turnajích početné zastoupení – v dorostu a starším žactvu po čtyřech kusech J (dorost – Adam Končal, Matouš Důra, Andrea Hromiaková a Helena Vyletová, starší žactvo – Adam Končal, Matouš Důra, Helena Vyletová a Klaudie Holubová) a v kategorii mladšího žactva tři (Klaudie Holubová, Věrka Jarmillo a Daník Klimeš). Nejlépe si vedl Adam Končal, který dokázal zvítězit mezi dorostenci i mezi staršími žáky. Stříbro vybojoval Matouš Důra ve starším žactvu a Klaudie Holubová v mladších žákyních. Matouš Důra přidal ještě čtvrté místo v dorostencích, na stejném místě skončila i Andrea Hromiaková mezi dorostenkami.