PRODLOUŽENÝ VÍKEND V HUSTOPEČÍCH A BLANSKU

Stejně jako mnoho pracujících jsme i my zamířili o prodlouženém víkendu 17.-19.11. na Moravu. Na rozdíl od nich jsme tam ale nejeli za vínem a turistikou, nýbrž za stolním tenisem. V Hustopečích a Blansku se totiž konaly další z republikových bodovacích turnajů mládeže.

V pátek jsme oslavili narozeniny Andrei Hromiakové v Aqalandu Moravia a posezením ve sklípku nad hrou Krycí jména  🙂 V sobotu se pak pustili do bojů dorostenci a mladší žáci. V kategorii dorostu nás reprezentovali Matouš Důra, Adam Končal, Michal Vyleta, Marek Jánský, Denis Kuncl, Andrea Hromiaková, Helena Vyletová a Klaudie Holubová. S výjimkou poslední jmenované se všem podařilo postoupit ze skupiny, což je super. Klaudii navíc unikl postup pouze o vlásek, jelikož se jí podařilo porazit nejvýše nasazenou hráčku soutěže B Kohlmanovou ze Sparty Praha a nepostoupila pouze na skóre. Nejdále se dostali Matouš Důra (do čtvrtého kola) a Adam Končal (do třetího kola). V kategorii mladších žáků bojovali Jaroslav Jůza, David Lang a Věrka Jaramillo a oba kluci postoupili ze skupiny, Jarda dokonce z prvního místa.

V neděli byly na řadě kategorie staršího žactva, kde hrál Denis Kuncl, Jarda Jůza a Klaudie Holubová a nejmladšího žactva, ve které nastoupila Viki Jůzová a Věrka Jaramillo.  Klaudie i Denis vyhráli svou skupinu a Klaudie pak ještě první kolo v pavouku, čímž se dostala mezi posledních šestnáct hráček. Věrka i Viki měly čtyřčlenné skupiny, ve kterých se jim podařilo vyhrát jeden zápas a obě tak obsadily třetí místo. Věrku sice mrzelo, že se nedostala do hlavní soutěže, ale pak si spravila náladu tím, že v útěše všechny své protihráčky porazila a tuto soutěž po skvělém výkonu vyhrála. Diplom a cenu získala i Viki za mimopingpongové aktivity  🙂