TOP 12 staršího a mladšího žactva – 1 zlato a tři stříbra

Kategorie mladšího a staršího žactva již mají za sebou „závěrečný“ turnaj sezóny, tedy TOP 12, kde se schází 12 nejlepších hráčů a hráček dané kategorie. Z našeho oddílu se na tento turnaj zvládli probojovat Denis Kuncl, Matěj Ibrmajer (ten se nakonec nemohl pro nemoc zúčastnit), Klaudie Holubová, Věra Jaramillo, Viki Jůzová a Petra Zuchová v kategorii staršího žactva a Jaroslav Jůza, David Lang, Daniel Klimeš, Věra Jaramillo, Viki Jůzová a Julie Jaramillo v kategorii mladšího žactva. V kategorii žáků je oceněním již samotná účast na tomto turnaji a to se ještě Denisi Kunclovi podařilo bojovat až do „posledního míčku“ o zlatou medaili. Nakonec však zvítězil zkušenější Honzík Pachner z Unionu a Denis tak získal krásnou stříbrnou medaili. Svého oddílového kolegu napodobil v kategorii mladšího žactva Jarda Jůza, který se umístil na stejné pozici. Stříbro v této kategorii vybojovala i Věrka Jaramillo a oba tak obhájili svá umístění z krajského přeboru. Ve starších žákyních Klaudie Holubová nenašla přemožitelku a dokráčela si dokonce pro zlato. Všichni čtyři nás tak budou reprezentovat na Finále ZPČ poháru, který je určen pro 4 nejlepší hráče z Plzeňského a Karlovarského kraje.