TOP12 DOROSTU – STŘÍBRO PRO KONČALA A VYLETOVOU, BRONZ PRO DŮRU

Turnaj pro nejlepších 12 dorostenců a dorostenek této sezóny se uskutečnil v neděli 8. dubna u nás v herně. Zatímco dorostenek se sešlo jen 5, u dorostenců byla celá špička kompletní, čímž se postarali o napínavou a kvalitní podívanou. Z našeho oddílu se na tento turnaj probojovali hned čtyři hráči – Matouš Důra, Adam Končal, Michal Vyleta a Marek Jánský. Vítězem se stal Ondra Květon z Jiskry Domažlice, skvělé druhé místo obsadil Adam Končal a i třetí místo zůstalo „doma“, když se ho podařilo získat Matouši Důrovi. I v kategorii děvčat nás měly reprezentovat čtyři hráčky, ale Andrea Hromiaková a Klaudie Holubová se omluvily, a tak to zbylo jen na Helenu Vyletovou a Věrku Jaramillo. Děvčata však hájila naše barvy statečně a  první jmenovaná dokonce přidala do naší sbírky medailí druhé stříbro.