TOP12 MLADŠÍHO ŽACTVA – ZLATO PRO KLAUDII A BRONZ PRO DANÍKA

V Nýřanech se v neděli 12.3. uskutečnil TOP 12 mladšího žactva neboli turnaj pro 12 nejlepších hráčů a hráček této kategorie za letošní sezónu. Už jen samotná účast na tomto turnaji je pro hráče a hráčky úspěchem a tohoto vyznamenání se dostalo hned pěti hráčům a hráčkám našeho oddílu. Z kluků to byl David Lang, Tonda Hronek a Daník Klimeš a z děvčat Klaudie Holubová a Věrka Jaramillo. Klaudie potvrdila svou jednoznačnou převahu v kategorii mladších žákyň v této sezóně a zvítězila bez ztráty jediného setu. Věruška pak obsadila sedmé místo. V kategorii chlapců se nejlépe umístil Daník Klimeš, který získal skvělé třetí místo. Tonda byl osmý a David desátý. Kromě plaketek si naši nejlepší vybojovali právo reprezentovat kraj i oddíl na finále Západočeského poháru, který je určen pro 4 nejlepší hráče a hráčky z plzeňského a karlovarského kraje. Gratulujeme a budeme držet palce!