Věrka Jaramillo a Jarda Tvrdík krajskými přeborníky!

V neděli 12.1.2020 se v Boru u Tachova uskutečnil krajský přebor jednotlivců v kategorii mladšího žactva.

Přeborníkem kraje se ve dvouhře žákyň stala Věrka Jaramillo, když postupně vyřadila i hráčky, které jsou na aktuálním republikovém žebříčku před ní. Ivu Gallerachovou z Boru, která je na žebříčku České republiky na 6. místě a Terezu Čákorovou ze SKUŘ Plzeň, která je na republikovém žebříčku 8. K tomuto titulu přidala ještě titul ve čtyřhře žákyň společně s Ivou Gallerachovou. Ve čtyřhře žákyň získaly krásné třetí místo i další naše hráčky Viktorie Jůzová a Julie Jaramillo.

Ve čtyřhře žáků získal titul Přeborníka Plzeňského kraje Jaroslav Tvrdík, který hrál s Jiřím Drncem z Unionu Plzeň.

Ve smíšené čtyřhře získala Věrka ještě 3. místo s polečně s Ondřejem Märzem ze Stoda.

GRATULUJEME!