Věrka Jaramillo vítězkou TOP 12 staršího žactva

Dvanáct nejlepších starších žáků a žákyň Plzeňského kraje změřilo v neděli 24.2. v naší herně své síly. I přes počínající jarní prázdniny v několika okresech, se zde sešla v obou kategoriích kompletní špička. Z našeho oddílu se na turnaj nominovali Jarda Jůza, Dan Klimeš, Klaudie Holubová, Věrka Jaramillo, Viki Jůzová, Julča Jaramillo, Lenča Cíglerová a Nelča Cíglerová. Julinka a Dan se nakonec zúčastnit nemohli, ale ostatní přišli a statečně bojovali o co nejlepší umístění. Dokonce se nám podařilo nasbírat kompletní sadu medailí. O tu nejcennější a zároveň o největší překvapení se postarala Věrka Jaramillo, která tak potvrdila svou současnou skvělou formu. Stříbro vybojoval Jarda Jůza, přičemž ve finálovém utkání s Jakubem Šperlem z Dobřan prohrál těsně 2:3 na sety. Bronz pak přidla Klaudie Holubová. Všichni tři jmenovaní posotoupili do finále Západočeského poháru, které se uskuteční v dubnu v Karlovarském kraji. Krásné páté místo obsadila Viki, Nelča byla devátá a Lenča desátá.