ZLATO A DVĚ STŘÍBRA PRO JARDU JŮZU A KLAUDII HOLUBOVOU

Série krajských přeborů odstartoval tuto neděli 13.1. přeborem jednotlivců staršího žactva. Náš oddíl zde měl zastoupení v podobě tří chlapců – Jardy Jůzy, Davida Langa a Dana Klimeše a šesti děvčat – Klaudie Holubové, Věrky Jaramillo, Julči Jaramillo, Viki Jůzové, Nelči Cíglerové a Lenči Cíglerové. První jmenovaní v obou kategoriích se stali i jedni z nejúspěšnějších hráčů celého přeboru, když se jim shodně podařilo získat stříbrnou medaili v jednotlivcích, stříbrnou medaili ve čtyřhře, kterou hrál Jarda s Davidem Langem a Klaudie s Věrkou Jaramillo a spolu se pak stali krajskými přeborníky v mixu. Sbírku medailí pak doplnila Věrka svým bronzem z kategorie jednotlivců a Julča s Viki bronzem ze čtyřhry. Úspěchem byl ale i postup Dana Klimeše mezi osm a Vikči Jůzové mezi šest nejlepších hráčů a hráček v kategorii jednotlivců.